Iwoniczanka to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób prywatnych, które chcą zaoszczędzić czas, ale także  dla firm. Nie kupimy jej jednak w tradycyjnym sklepie. Zamówienia realizowane są wyłącznie w systemie sprzedaży bezpośredniej. Co to oznacza? Iwoniczankę można zamówić dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta pod numer  577 860 200 lub mailowo na zamowienia@iwoniczanka.pl. Producent posiada również sklep internetowy sklepiwoniczanka.pl oraz aplikację mobilną, za pomocą  której również można składać zamówienia. Poza wodą  źródlaną dostępne są napoje gazowane, niegazowane,  soki oraz nektary. 

Woda butelkowa Iwoniczanka

Ile wody można zamówić? 

O tym decyduje klient. Może poprosić o jeden transporter, o dostawę kilku jednego dnia albo zamawiać wodę regularnie w cotygodniowych dostawach. Podstawową jednostką sprzedaży jest jeden transporter obejmujący 24 butelki.

Bądź eko! 

Iwoniczanka dostępna jest w trzech wariantach: niegazowanym, lekko gazowanym i gazowanym. Butelkowana jest w szklane, zwrotne i poręczne opakowania  o pojemności 0,3 l. To nie tylko ekologiczne rozwiązanie. Sprawia też, że butelki z Iwoniczanką doskonale prezentują się na stole przy okazji ważnych uroczystości, wszelkiego rodzaju spotkań i konferencji biznesowych  oraz w biurach, restauracjach czy hotelach. Ich pojemność nie jest przypadkowa. Jest optymalna do spożycia  wody w odpowiednim czasie. 

Historia marki Iwoniczanka sięga 2003 roku, od początku swojej działalności sprzedaż odbywa się poprzez  przedstawicieli, którzy raz w tygodniu odwiedzają daną  miejscowość czy firmę. Butelki Iwoniczanki posiadają wygodne kapsle twist–off, dzięki którym otwieranie ich jest  niezwykle proste i niewymagające otwieracza – zamykasz  i otwierasz, kiedy chcesz. 

Woda butelkowa Iwoniczanka

Co czyni ją wyjątkową? 

Iwoniczanka zawiera zbilansowaną ilość składników  mineralnych, a ich zawartość pozwala na zaliczenie  jej do najcenniejszych wód butelkowanych. To śred niozmineralizowana woda źródlana. Zawiera składniki  mineralne w zbilansowanych proporcjach, więc może być spożywana w dowolnej ilości, nie doprowadzając  do wystąpienia ich nadmiaru w organizmie. Dzięki  obecności składników mineralnych występujących  w zjonizowanej, łatwo przyswajalnej dla organizmu  formie, Iwoniczanka jest wartościowym uzupełnieniem  codziennej diety. Ze względu na swój zbilansowany  skład może być wykorzystywana bez obaw w gospodarstwach domowych i w przemyśle spożywczym. Znako micie wpływa na nasze samopoczucie, gasi pragnienie,  orzeźwia i oczyszcza organizm.

Mineralna czy źródlana? 

Woda jest „paliwem” dla organizmu, dlatego powinna  być obowiązkową pozycją w jadłospisie. Przy jej wyborze  powinniśmy kierować się przede wszystkim naszymi  indywidualnymi potrzebami, zwracając uwagę nie tylko  na jej skład, ale również na nasz tryb życia. Przyjmuje  się, że codziennie powinniśmy wypijać co najmniej 2 litry  wody, a podczas upalnej pogody lub wzmożonego wysiłku  fizycznego ta ilość powinna być znacznie większa. Wody  wysokozmineralizowane, jak i niskozmineralizowane, mają  swoje zalety. Kiedy jednak szukamy wody, którą możemy  pić w większych ilościach oraz wody najlepszej dla dzieci,  a także bezpiecznej dla kobiet w ciąży, powinniśmy wybrać  źródlaną, taką jak Iwoniczanka.