Policjanci wyjaśniają okoliczności zgonu młodego mężczyzny, którego odnaleziono w okolicach Poddębic. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, we wczesnych godzinach rannych doszło tam do bójki pomiędzy antagonistycznie nastawionymi do siebie grupami pseudokibiców. Komendant Wojewódzki Policji Łodzi powołał specjalny zespół do wyjaśnienia tej sprawy.

8 stycznia 2011 roku po godz. 5.00 policja została powiadomiona o bójce pod Poddębicami. Wstępne rozpoznanie wskazywało na udział w tym zdarzeniu blisko 300 agresywnych pseudokibiców. Cała sytuacja trwała około 10 minut, a kiedy na miejscu pojawiły się policyjne radiowozy, uczestnicy rozjeżdżali się już w pośpiechu. Pozostawili dotkliwie pobitego młodego mężczyznę. Lekarz stwierdził jego zgon. Funkcjonariusze ustalają tożsamość denata. Trwają także inne szeroko zakrojone czynności związane z identyfikacją uczestników bójki oraz z zabezpieczeniem śladów.

Telefon zaufania policji kryminalnej 42/651-50-07. Rozmówcy mogą być pewni, że przekazana anonimowo uwaga lub spostrzeżenie będą sprawdzone.