AKTUALIZACJA godzina 19.00

Po ponad dwóch godzinach zakończono poszukiwania. Kobieta nadal jest uznawana za zaginioną. Funkcjonariusze przeczesywali obszar lasu rydzyńskiego aż do Sereczyna.  

Kazimiera Grzejdziak, mieszkanka ul. 20 Stycznia, wyszła z domu 5 lipca i od tamtej pory nie kontaktowała się z rodziną oraz opiekunką.

Trwają poszukiwania pabianiczanki. W akcję zaangażowani są policjanci i strażacy, wspomagani z powietrza przez policyjny śmiegłowiec i dron Straży Miejskiej. Poszukiwania rozpoczęto przy ul. Jankego, przy krańcówce autobusowej.

Zobacz: Zaginęła 79-letnia kobieta

Rysopis zaginionej:

wzrost ok. 155 cm, waga około 70 kg, sylwetka krępa, krótkie,  siwe włosy. Policja podaje, że w dniu zaginięcia miała ze sobą torebkę (w kwiatki, na brązowych paskach) na ramię, prawdopodobnie ubrana była w granatowo – czerwoną sukienkę i czarne klapki.

Poszukiwania Zycie Pabianic

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej lub mające jakiekolwiek informacje o losie kobiety, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.  Kontakt z policjantami: 95-200 Pabianice, ul. Żeromskiego 18, telefoniczny pod numerem: (47) 84-24-301, (47) 8424315 , lub najbliższą jednostką Policji na numer alarmowy 112.