Do wypadku doszło w sobotę przed południem na trasie S14. 23-letnia Katarzyna jechała w stronę Łodzi motocyklem marki Yamaha. Roztrzaskała się na zakręcie drogi. Pisaliśmy o tym tutaj: http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/krotko/motocyklista-nie-wyrobil-na-zakrecie.html

23-letnia Kasia w ciężkim stanie leży w szpitalu Kopernika. Motocyklistka potrzebuje krwi. Jej znajomi ze środowiska motocyklistów i strażaków apelują na Facebooku o pomoc dla dziewczyny:

„W dniu 2 kwietna Nasza Kasia Rosiak miała poważny wypadek. Kasia przebywa w szpitalu im. Kopernika w Łodzi. Każdy, kto chce i może oddać krew dla Naszej Kasi, może to uczynić w RCKiK przy ul. Franciszkańskiej w Łodzi z dopiskiem Katarzyna Rosiak - szp. Kopernika. Kasia ma grupę krwi 0 Rh-, ale każda grupa krwi jest istotna - można ją wymienić na odpowiednią... Rodzice i siostra Kasi są Naszymi strażakami - czy to dzień czy noc pomagają potrzebującym. Tym razem oni potrzebują Naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni - KAŻDA KROPLA KRWI JEST POTRZEBNA - POMÓŻMY".