SLD Pabianice zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się w niedzielę (5 października) przy siedzibie OSP Pabianice (ul. Jutrzkowicka 85/87). Jaki jest plan pikniku?

Impreza rozpoczyna się o godz. 14.00.

14.10-16.30 - Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych z nagrodami.

16.30-17.30 - Muzyczne przeboje do tańca.

Na godz. 17.30 zaplanowany jest koncert gwiazdy disco polo - Danieli.

Piknik rodzinny jest organizowany przez Marka Gryglewskiego - kandydata na prezydenta Pabianic, kandydatkę do sejmiku woj. łódzkiego - Joannę Michalską-Szmytke oraz kandydatów do Rady Miejskiej i Rady Powiatowej: Roberta Kraskę, Aleksandrę Stasiak, Bogdana Piotrowskiego, Halinę Rokuszewską, Edytę Janeczek, Agatę Jaros, Bożenę Bednarską, Małgorzatę Lichnowską, Jacka Rutkowskiego, Lidię Stawińską, Agnieszkę Kęsicką, Agnieszkę Chodkiewicz-Sobala, Norberta Kępczaka, Piotra Duraja, Rafała Szkudlarka, Tomasza Frejlicha, Katarzynę Żupaniec i innych.
 
- Impreza ma na celu osobiste poznanie bliżej osób kandydujących w najbliższych wyborach samorządowych - mówi Alaksandra Stasiak. - Wybory samorządowe mają to do siebie, że będą głosowali na nas nasi sąsiedzi, ludzie z najbliższego otoczenia, dlatego chcemy, aby mieli możliwość, poznania osób chcących reprezentować ich z ramienia komitetu SLD Lewica Razem. Dla wszystkich niezależnie od wieku przygotowujemy zabawy i konkursy z nagrodami oraz ciepły poczęstunek z grilla i grochówkę.
 
Dla dzieci będzie wata cukrowa, fantazyjne malowanie twarzy i wiele atrakcji.
 
Na zakończenie wystąpi gwiazda disco polo - Daniela.