Nadal objazdy są dla autobusów jeżdżących na liniach "263" i "265".
Tak będą jeździły:
"263": Kilińskiego, Zamkową, Warszawską, Konstantynowską i dalej swoją trasą.
"265": Kilińskiego, Zamkową, Warszawską, Konstantynowską, Partyzancką i dalej swoją trasą.
Dodatkowe przystanki: Warszawska/kościół św. Mateusza, Warszawska/Poprzeczna i Konstantynowska/Partyzancka.
Komentarze do artykułu: Wyruszą o 4.00
Nasi internauci napisali 0 komentarzy