- To była mordercza walka z każdym kilogramem - opowiada. - Ale zawzięłam się i odniosłam sukces.

Z 82-kilogramowego „wieloryba" przekształciła się w 62-kilogramową rybkę.

- Pasują na mnie stare sukienki - cieszy się. - Jeszcze tylko kostium od ślubu noszę na wdechu, ale i on wkrótce będzie luźny.

Pabianiczanka chce przez najbliższe miesiące zrzucić jeszcze parę kilogramów.

- W październiku polska firma ATW produkująca kosmetyki ma rozstrzygnąć konkurs na Króla odchudzania. Dostałam zaproszenie na finał.

Oprócz satysfakcji z utraty nadmiaru tłuszczyku jest jeszcze jedna nagroda. Dla Króla odchudzania ATW funduje wycieczkę po stolicach Europy.

- Zawsze byłam przy kości - opowiada pani Magda. - Lubię jeść. Kocham słodycze. Jedzeniem „zabijałam" zmartwienia. Sporo utyłam w ciąży i po urodzeniu Gabrysi nie udało mi się zrzucić wagi. Potem siedziałam z córeczką w domu i tyłam.

1 października 2003 roku pabianiczanka zaczęła pracować w salonie kosmetycznym Aleksandra na Zielonej Górce. Jest fizykoterapeutką i wykwalifikowaną masażystką, specjalizuje się w masażu odchudzającym. W salonie spotkała ją Grażyna Niewiadomska.

O pani Grażynie Życie Pabianic pisało 2 lata temu. Przez 4 miesiące intensywnych ćwiczeń i stosowania kosmetyków ATW schudła ona aż 30 kilogramów. Do dziś trzyma wagę i dobrą kondycję. Prowadzi też Klub Zdrowego Życia w Szkole Podstawowej nr 13.

- Usłyszałam o dziewczynie, która odchudza masażem. Chciałam ją zaprosić do klubu na pokaz - opowiada pani Grażyna. - Poszłam i zobaczyłam, że… szewc bez butów chodzi.

- To ona zmobilizowała mnie, żebym wzięła się za siebie - przyznaje pani Magda. - Zmieniłam tryb życia.

Skończyła z kolacjami, na śniadania jadła twarożek, ale bez pieczywa. Nie używała cukru ani soli. Obiady gotowała podwójne. Dla męża i córki - normalne dania. Dla siebie gotowała kawałek kurczaka lub piekła rybę w folii. Stosowała też dietę białkową oraz kąpiele i masaże żelami ATW.

- Jadłam wtedy tylko gotowane jajka, grapefruity i piłam dużo wody mineralnej - wspomina. - Nie wiem, czy się jeszcze zdecyduję na taką dietę. Był dzień, kiedy zjadłam aż 9 jaj na twardo, bez soli. Do dziś mam do nich wstręt.


***
Panie, które chciałyby porozmawiać i poradzić się pani Magdy, jak się odchudzić, mogą zadzwonić do niej, telefon komórkowy: 695-758-784.