Antoni i Bożena Kabzowie wygrali konkurs na najlepszą aptekę w Polsce i zdobyli główną nagrodę. Zorganizowała go renomowana francuska firma kosmetyczna Vichy. Kabzowie prowadzą aptekę Medicor przy ulicy Warszawskiej 6.

W konkursie "Apteka Roku" startowało 100 najlepszych aptek z całej Polski, które należą do prestiżowej grupy Vichy Partner. Jury oceniało fachowe doradztwo, promowanie idei zdrowej skóry, współpracę z lekarzami dermatologami oraz działania handlowe i marketingowe. W każdej z tych dziedzin Medicor otrzymał najwyższe oceny.

Aptekę przy Warszawskiej Kabzowie kupili w 1989 roku. Bożena jest magistrem farmacji po łódzkiej Akademii Medycznej. Antoni wziął na siebie obowiązki szefa administracji i finansów. W ubiegłym roku do rodzinnego interesu dołączył syn, Konrad, który także ukończył studia farmaceutyczne.

W aptece pracuje 11 osób: sześcioro ma tytuły magistra farmacji, dwoje to technicy farmacji.

Bożena Kabza przez 12 lat była pracownikiem naukowym Akademii Medycznej, prowadziła zajęcia ze studentami V roku Wydziału Farmaceutycznego. Pasja nauczania została jej do dziś. Kontynuuje ją, udzielając fachowych porad swoim pacjentom. Prowadzi również pogadanki o lekach dla emerytów i rencistów w pabianickich klubach seniorów, a także prowadzi wykłady w łódzkiej Szkole Wizażu i na szkoleniach organizowanych przez pabianicki sanepid.