"Wodny plan zabaw to dobry pomysł na aktywne spędzenie letniego, upalnego popołudnia lub weekendu. Proponujemy zakup placu zabaw w wersji „sport”, pozwalającego na wspinaczkę na ściance, skoki na trampolinie, pokonywanie toru przeszkód, etc. Z zakotwiczonego sprzętu mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Projekt wpisuje się w rozpoczęty proces rewitalizacji Businki i tym samym może stanowić doskonałe uzupełnienie planowanych działań zmierzających do podniesienia atrakcyjności i walorów estetycznych tego popularnego niegdyś wśród pabianiczan miejsca spacerów i wypoczynku. To głównie z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu zrodziła się idea stworzenia nowej, zmodernizowanej infrastruktury, zapewniającej szereg urozmaiconych form relaksu i zabawy"- tak wygląda opis projektu, poddanego głosowaniu do budżetu obywatelskiego.

Jeśli projekt przejdzie w głosowaniu, w 2016 roku plac „Aqua Fun” powstanie na terenie Lewitynu. Wykonanie zadania wyceniono na 97.560 zł.

Więcej o projektach w ramach budżetu obywatelskiego oraz o głosowaniu: http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/nasze-sprawy/wyscig-po-kase.html

Tak wygląda wodny plac zabaw w Tychach: