Kilka par może jeszcze zarezerwować miejsce na balu w Forisie przy ulicy Szpitalnej. Będzie to dość kameralna impreza na 50 osób. Zagra 2- osobowy zespół z Łodzi. Za 360 zł od pary, można liczyć na cztery ciepłe posiłki, zimna płytę z przekąskami. W cenie są także napoje ciepłe i zimne oraz 0.5 litra wódki i szampan.
Miejsce na około 10 par znajdzie się jeszcze w Margo w Ksawerowie. Łącznie bawić się tam będzie około 80 osób. Imprezę poprowadzi DJ. Za 350 zł. od pary, można będzie zjeść cztery gorące posiłki. Już wiadomo, że daniem głównym będą udka w goździkach i cynamonie. Będą także pyszne zakąski i napoje. W cenę wliczone jest 0,5 litra wódki oraz szampan.
Kompletu gości nadal nie ma w Remizie na Bugaju. Do muzyki DJ zatańczy tam maksymalnie 120 osób. Za 300 zł od pary dostaniemy cztery gorące posiłki, różne zakąski, ciasta, owoce. Alkohol trzeba kupić we własnym zakresie.
Wolne miejsca znajdą się jeszcze w Jubilatce. Za 450 zł od pary mamy zagwarantowaną świetną zabawę przy muzyce orkiestry. Przewidziane są cztery gorące posiłki, dobra wódka i niespodzianki kulinarne. Dla urozmaicenia zabawy będzie małe show artystyczne. W Jubilatce pobawi się 120 osób.
Rezerwację można jeszcze zrobić w nowej sali bankietowej Sywilla przy ulicy Rzgowskiej. Dla 100 osób zagra orkiestra. Za 400 zł od pary dostaniemy porządny obiad i dodatkowo trzy gorące posiłki. Menu będzie takie jak na weselach. Będą gotowane warzywa, mięsa, sałatki, ciasta, słodycze i napoje. Nie zabraknie wiejskiego stołu ze smalcem i pysznym bimberkiem. W cenie jest także szampan i 0,5 litra wódki.
Komplet gości ma już restauracja Paloma przy Jutrzkowickiej. Już wiadomo, że bawić się tam będzie 110 osób. Za bal sylwestrowy zapłacili po 400 zł od pary. W cenie są cztery gorące dania, zakąski, napoje, zimna płyta. Goście mają zapewnione 0,5 litra wódki na perę oraz szampana. Do tańca zagra DJ.
Lista gości już jest zamknięta także w Salemie. 120 osób pobawi się przy muzyce serwowanej przez DJ. Za 500 zł zjedzą cztery gorące dania. Będzie także spory wybór zakąsek, 0,5 litra wódki i szampan. Specjalną atrakcją będzie pokaz sztucznych ogni.
Wolnych miejsc nie ma już w Piemoncie. Bal odbędzie się w restauracji i w hotelu. Koszt imprezy to 500 zł. W tej cenie będą dania gorące, przystawki, desery, napoje. Z alkoholu przewidziane jest 0,5 litra wódki na parę oraz szampan. O północy niebo rozświetla fajerwerki. Do tańca zagra orkiestra.
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, nie będzie sylwestrowych bali w szkołach. Powód? Na terenie placówek oświatowych nie można spożywać alkoholu. Tak mówi ustawa. Nie ma w niej klauzuli, że nie dotyczy to imprez organizowanych na terenie szkół w dniach wolnych od lekcji.