8 maja Agencja Interaktywna Czarny Kod organizuje całodzienne, bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców o tematyce Lean startup oraz drugie na temat kreacji marki w internecie. Na każdy z warsztatów może się zapisać 30 osób. Partnerami w organizacji tego wydarzenia są Technopark oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Tematem warsztatów będzie kreowanie marki przez odpowiednią identyfikację, sposoby promocji czy obniżenie kosztów, poprzez sprytne wprowadzanie startupów na rynek, a także budowanie nowych produktów lub usług – czy szerzej mówiąc oferowanie grupie docelowej określonych wartości w czasach skrajnej niepewności. Metodę Lean startup przedstawią Adam Trojańczyk, właściciel Agencji Interaktywnej Czarny Kod i Michał Mazurowicz, account manager Czarny Kod. Aneta Famulska, właściciel Agencji Kreatywnej Creative Flow przedstawi identyfikację wizualną i jej rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku marki na konkurencyjnym rynku.

Na warsztaty może zapisać się maksymalnie 30 osób, a jedna osoba może wziąć udział maksymalnie w jednym z nich. Kliknij w link i zapisz się na warsztaty: http://warsztaty.czarnykod.pl/