Udały się fantastyczne warsztaty z filcu, na których dzieci przygotowywały własne obrazki w technice filcowania z pomocą Diany Sencerek z Przystanku Rękodzieło. Odbył się turniej miniturniej piłki nożnej. Dzięki zaangażowaniu Ani Lebkuchen z www.sportjunior.pl udało się rozstawić bramki i zrobić małe boisko do gry. W grze uczestniczyło 9 chłopców.

Dzieci grały też w gry Molkky i Angry Birds, dostarczone przez Anię Krześniak z Fundacji Futhark. Okazało się nie lada wyczynem, by trafić zgodnie z regulaminową odległością do ustawionych klocków.

Pojawił się również specjalista od biofeedbacku, który za pomocą urządzenia do badania fal mózgowych pokazywał metody na poprawienie koncentracji. Zabawa była przednia, bo okazało się, że w czasie krótkiej 5-minutowej sesji można sterować swoimi myślami grę komputerową. Kierowanie samochodem jadącym w komputerze sterowanym myślami zrobiło wrażenie! Do picia dzieci dostały wyśmienite soki o ciekawych smakach, wyprodukowane przez Spółdzielnię Socjalną Owocni. Największym powodzeniem cieszył się sok z pomarańczy i kurkumy. Były też soki z pietruszki i buraka z dodatkami.

Mamy i ojcowie chętnie korzystali z porad masażystki Ani Owcarz, która opowiadała o masażu rąk (i nie tylko), pokazywała, jak można wymasować ręce i jakie efekty można osiągnąć poprzez masaż.

Zapis fotograficzny imprezy wykonała Ewa Bednarska z Fotoimage.pl. Dla najbardziej aktywnych osób były kupony na darmowe pizze ufundowane przez pizzerię DaGrasso.