- Powtarzamy casting w nabliższą sobotę i niedzielę o tej samej porze i w tym samym miejscu - zapowiada Jagoda Piątek-Włodarczyk, organizatorka konkursu.

Finały wyborów Miss Ziemi Łódzkiej już 21 kwietnia. W tym roku do 22 finalistek dołączy Miss Ziemi Pabianickiej. Zostanie nią dziewczyna, która zdobędzie tytuł najpiękniejszej pabianiczanki. Idealne wymiary miss to 90-60-90.

- Powinna mieć nie tylko piękne ciało, ale i duszę. Musi być inteligentna, umieć się wysławiać, by zauroczyć jury i publiczność - mówi organizatorka.


***
Justyna Wojtaszek. Ma 19 lat. Studiuje stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Łódzkim. Jest na pierwszym roku. Interesuje się tańcem współczesnym. Tańczyła w zespole tanecznych EMTT z Młodzieżowego Domu Kultury. Współpracuje z profesjonalnymi agencjami modelek. W przyszłości chciałaby zostać modelką.


***
Edyta Kasperska. Ma 21 lat. Mieszka bardzo blisko Pabianic - w Chechle. Do niedawna studiowała pedagogikę w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Pabianicach. Teraz ma roczny urlop od nauki. Pasjonuje się tańcem. Tańczyła w zespole pieśni i tańca Dobroń.


***
Joanna Smolarek. Ma 20 lat. Studiuje chemię na Uniwersytecie Łódzkim. Jest na pierwszym roku. Współpracuje z Agencją Modelek ATV Film. Wybory traktuje jako przygodę. Chce pracować w wyuczonym zawodzie. Lubi podróżować. Zna język angielski i włoski.***
Kandydatki na miss Pabianic muszą mieć: ukończone 18 lat (nie więcej niż 24), polskie obywatelstwo, być bezdzietnymi pannami. Na casting trzeba zabrać dowód osobisty, zdjęcie portretowe oraz zdjęcie w kostiumie kąpielowym.

Kolejny casting: 13 stycznia o godz. 12.00-16.00 w MOK-u, ul. Kościuszki 14.