- Chcemy, by Polska Razem była partią wartości. Chcemy, żeby było w tym coś głębszego, chęć zmieniania rzeczywistości - mówił wiceprezes partii Jarosława Gowina i pełnomocnik na województwo łódzkie podczas spotkania w Pabianicach.

Godson podkreślał, że jest społecznikiem, nie politykiem.

- Tam, gdzie są pieniądze, ludzie stają się bezwzględni. Do władzy często ciągnie ludzi niewłaściwych i dlatego wiele osób ucieka od polityki – zaznaczał. - Chcę pokazać, że można być człowiekiem idei i działać w polityce.

Aby trzymać się swojego postanowienia, łodzianin wyznaczył sobie 9 „przykazań”, które mu w tym pomagają.

Podczas spotkania poseł opowiadał o pomysłach Polski Razem na reformę emerytur, politykę prorodzinną i imigracyjną.

- Jeśli dalej będzie tak, jak teraz, to za kilka lat ZUS będzie bankrutem – tłumaczył. - Chcemy wprowadzić emeryturę obywatelską. Państwo gwarantowałoby 1.000 zł każdemu, kto osiągnie wiek emerytalny, a resztę każdy odkłada dla siebie sam. Jeśli to, co dziś przedsiębiorca oddaje na ZUS, odkładałby, miałby dużo więcej, niż dostanie emerytury.

Polska Razem chce też wprowadzić bon wychowawczy, czyli wsparcie finansowe dla rodziców. Na każde dziecko mieliby otrzymywać co miesiąc aż do 6. roku życia 550 zł. Wspominał też o konieczności zmiany polityki imigracyjnej, aby ludzie z zagranicy chcieli się u nas osiedlać.

Na koniec spotkania Godson zachęcał, by przyłączyć się do Polski Razem.

- Jestem już 10 lat w polityce. To dla mnie ogromna frajda. Póki będę miał siłę, będę działał – zapewnia.

Pabianiczanie obecni na spotkaniu mogli wypełnić deklaracje wstąpienia do partii.

- Wy macie okazję pokazać, że polityk może być dobry – zachęcał poseł.