Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że od dnia 31.10.2020 r. do odwołania, osoby  sprzedające kwiaty i znicze na terenie targowiska „Bugaj”  przy ul. Nawrockiego , zwolnione są z opłat pobieranych zarówno przez Pabianicką Spółdzielnię Mieszkaniową jak i Urząd Miejski w Pabianicach.
-Udostę[niamy też  bezpłatnie targowisko przy ul. Moniuszk w sobotę, niedzielę i poniedziałeki- informuje Aneta Klimek, rzecznik prezydenta miasta.

-Wiemy, że decyzja o zamknięciu cmentarzy dla wielu pabianickich przedsiębiorców oznacza straty. Zostali nagle zostawieni z towarem naszykowanym do sprzedaży w ten weekend. Decyzja zapadła za późno, więc nie mieli jak przygotować się do takiej sytuacji. W tym momencie każde wsparcie się liczy. Dlatego bezpłatnie, na cały weekend, udostępniamy handlarzom zniczy i kwiatów miejskie targowiska (duży rynek oraz rynek na Bugaju). Postarajcie się kupić choć jedną rzecz. Pokazaliście nie raz, że potraficie pomagać - apeluje do pabianiczan prezydent  Grzegorz Mackiewicz.