Huczną zabawę sylwestrową urządza restauracja Salem (Bugaj 53b). Wstęp od pary: 450 zł. W cenie są trzy gorące posiłki. Na stołach będą zimne zakąski. Kelnerzy podadzą ciasta, desery, napoje zimne i gorące. Będzie też szampan i butelka alkoholu na parę. A gdy zegary wybiją północ, specjalnie dla rozbawionych gości rozpocznie się pokaz fajerwerków. Chętnych nie brakuje. Są już pierwsze zapisy.

Zabawy sylwestrowe zaplanowane są już na wielu salach przy remizach strażackich.

- U nas na balu będzie gościom grał zespół z Tuszyna z dwoma solistami - mówi organizatorka imprezy w OSP Rydzyny. - Na stołach będą zimne zakąski. Goście będą mieli podane cztery gorące dania. Będzie też wiejski stół.

Jak na razie telefony dzwonią. Chętni pytają o cenę.

- Pewnie porównują gdzie taniej – dodaje organizatorka. - U nas cena od pary to 300 zł.

W Rydzynach na odnowionej sali z zapleczem kuchennym i socjalnym będzie bawiło się 60 par.

100 zł od osoby będzie kosztował Sylwester w Gimnazjum nr 3. Tutaj Nowy Rok chce już przywitać 100 gości.

- Mamy miejsca jeszcze dla 40 – mówi organizator.

W cenie są dwa gorące posiłki, półmisek z mięsem, napoje zimne i gorące. Nie ma jednak szampana ani alkoholu.

Nowy rok z didżejem przywitają goście restauracji Galeria (ul. Moniuszki 84b). Wstęp od pary: 360 zł.

- W cenie są cztery gorące dania i fajerwerki – zachęca Tomasz Osmulski, właściciel. - Są jeszcze miejsca.

370 zł od pary kosztuje zabawa w restauracji Paloma przy ul. Jutrzkowickiej 18. Goście będą mieli podane trzy gorące posiłki. Na parę będzie po pół litra alkoholu.

Zabawa sylwestrowa będzie również na sali ochotniczej straży pożarnej w Górce Pabianickiej. Wstęp: 300 zł od pary. W tej kwocie będą cztery gorące posiłki, zimne zakąski, napoje, kawa, herbata oraz szampan. Na zabawie zagra zespół WIK z Pabianic. W składzie jest czterech muzyków i wokalistka. Repertuar zespołu to ogniste, taneczne kawałki.

Bal na 100 par będzie w Willi Impresja przy Żeromskiego. Tutaj gości bawić będzie 6-osobowa orkiestra. Będzie loteria fantowa, pokaz fajerwerków, smakołyki z kuchni (na ciepło i na zimno) oraz desery. Na parę jest pół litra alkoholu, szampan, ciepłe napoje bez limitu. Cena: 500 zł (para).