Z kąpieliska będzie można korzystać codziennie w godz. 11.00-19.00. Wtedy wody pilnują ratownicy. Na każdej zmianie jest ich dwóch. Woda została przebadana i Sanepid zezwolił na działanie kąpieliska.

Ci, którzy nie lubią kąpieli, też nie będą się nudzić. Na fanów sportów wodnych czekać będą nowe kajaki i rowery wodne. Kajaków jest pięć, rowery – cztery. Do tego ośrodek zakupił sześć par wioseł i 30 kapoków. Sprzęt kosztował 23.000 zł.

 

 

 

 

 

 

 

A ile zapłacimy za taką przyjemność? Godzina pływania kajakiem kosztuje 6 zł. Tyle samo zapłacimy za dwuosobowy rower. Za najem czteroosobowego trzeba będzie dać 10 zł.

Nowe kajaki i rowery wodne wodowane były dopiero w sobotę rano. Kajaki mają wygodne siedziska, dzięki nim nie umoczymy pupy, jeśli kajak troszkę nabierze wody. 

AKTYWNE WAKACJE w sobotę 6 lipca o godzinie 15.00 .
- Organizujemy zawody kajakarskie na Lewitynie, na zawody można się zgłaszać tuż przed startem - informuje Gabriel Grzejszczak, przewodniczący pabianickiego Stowarzyszenia Młodzi Demokraci.
Pływanie w zawodach będzie parami.
- Jest to pierwszy turniej sportowy związany z naszą wakacyjną akcją. O następnych będziemy niedługo informować - dodaje Gabriel.