Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach ogłasza zbiórkę darów dla osób dotkniętych klęską powodzi w Bogatyni i na Dolnym Śląsku. Prosimy o dary w postaci środków dezynfekujących i służących utrzymaniu czystości oraz o środki spożywcze o długim okresie przechowywania (konserwy). Mile będzie widziana pościel i kołdry (uwaga: wyłącznie nowe).

Informujemy, iż ze względu na brak możliwości przeprowadzania dezynfekcji, nie jesteśmy w stanie i nie będziemy przyjmowali używanej odzieży, pościeli itp. Przypominamy, że cały czas aż do grudnia br. trwa akcja zbierania darów dla powodzian, zarówno tych dotkniętych klęską w maju, jak i obecną.

Za okazane serce z góry dziękujemy. Dary można dostarczać codziennie do lokalu Zarządu Rejonowego PCK w Pabianicach ul. Moniuszki 16 (oprócz sobót) w godzinach od 10.00 - 14.00. Na przełomie sierpnia i września wyjedzie z Pabianic transport z darami ofiarowanymi przez społeczeństwo Pabianic, który będzie zorganizowany przez Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża z naszego miasta.

Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża
w P a b i a n i c a c h