24 listopada w Pabianicach otwiera się nowy - stary, bo całkowicie wybudowany od nowa, sklep Lidl przy ul. Łaskiej. Dzień otwarcia to czas wielu atrakcji. Będzie można zrobić zakupy w promocyjnych cenach. Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać, przygotowaliśmy konkurs. Na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody – kosz produktów od Lidla. 
 
Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:
 
Produkty z Lidla z działu Chrupiące z pieca będą podstawą do stworzenia:
 
A) pysznej kanapki,
 
B) zupy warzywnej,
 
C) soczystej pieczeni z kurczaka.
 
Podaj nam przepis na swoją ulubioną zapiekankę.
 
Na odpowiedzi czekamy do 24 listopada (czwartek) do godz. 10.00. Odpowiedzi prosimy słać na adres: konkurs@zyciepabianic.pl. Nagrodę otrzyma najbardziej oryginalny i smakowity przepis, przy którym musi być prawidłowa odpowiedź na zadane pytanie. 
 
Żeby wziąć udział w konkursie, trzeba podać też dane do wysyłki nagrody: imię, nazwisko, adres do korespondencji i numer telefonu komórkowego. Agencja zapewnia, że dane zwycięzców konkursu będą przetwarzane jedynie w celu realizacji konkursu i przekazania nagród. Nagrody będą wysłane do zwycięzców kurierem w ciągu 30 dni od dnia zakończenia konkursu. Agencja przekaże firmie kurierskiej dane zwycięzcy (imię i nazwisko, adres dostawy oraz numer telefonu) w celu realizacji dostawy.
 
Aktualizacja:
Koszyki wygrywają: Andrzej Szkodziński, Kamila Groman i Joanna Krysiak
 
Otwarcie nowego sklepu niemieckiej sieci w czwartek (24 listopada).
 - Od godziny 8.00 zrobimy zakupy w Lidlu przy Łaskiej – informuje Krzysztof Lis, dyrektor regionalny sieci.
 
Przypomnijmy: nowy sklep powstaje w miejscu starego Lidla, który został zburzony pół roku temu.
 
- W trosce o komfort naszych klientów, został on powiększony (1.400 m kw.) oraz unowocześniony – informuje Aleksandra Sobaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska. – W sklepie zastosowane zostały ekologiczne rozwiązania, takie jak: ogrzewanie geotermalne za pomocą pomp ciepła, energooszczędne oświetlenie LED oraz odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych.
 
Przed sklepem powstał też nowy parking i posadzono ozdobne krzewy.