Kandyduję do Sejmiku Województwa Łódzkiego, bo znam problemy samorządów, mieszkańców, przedsiębiorców i organizacji pozarządowych z poziomu gminnego i powiatowego. Będąc obecnie dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Pabianicach, radną gminną zaś wcześniej radną powiatową i Członkiem Zarządu Powiatu Pabianickiego przez 8 lat, wiem jak bardzo samorządowcom w powicie pabianickim zależy na tym, aby nasz powiat i nasze miasto się rozwijało.

Pozyskiwanie środków unijnych nie zawsze jednak było takie łatwe, czasami konkurencja była silniejsza a czasami brakowało po prostu wsparcia.

Dzisiaj Pabianice mają szansę na przedstawiciela w Sejmiku, gdyż środki finansowe, którymi dysponuje Urząd Marszałkowski w Łodzi a które można pozyskać na poprawę infrastruktury, ochronę zdrowia, pomoc społeczną, edukację, infrastrukturę drogową czy turystyczno-rekreacyjną są na wyciągnięcie ręki. Mogą z nich korzystać jednostki samorządowe, szkoły, przedszkola jak również organizacje pozarządowe.

Mieszkańcy od lat marzą o basenie ze strefą rekreacyjną w Pabianicach oraz o przejeździe bezkolizyjnym na ul. Lutomierskiej a ja zobowiązuję się te marzenia spełnić. Prezydent zlecił już opracowanie koncepcji projektowej oraz programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania pn.”Budowa nowej, krytej pływalni jako element rozwoju bazy turystyczno-rekreacyjnej miasta”, więc za chwilę czas na pozyskanie środków. Zrobimy to razem!!!!

 

Dzięki środkom unijnym będziemy mogli zrobić dla naszego miasta i powiatu jeszcze więcej, ale jedno jest pewne – potrzebujemy przedstawiciela w Sejmiku Województwa Łódzkiego. Jeśli państwo oddacie na mnie swój głos możecie być przekonani, że nie zmarnuję tej szansy i jako przedstawiciel w sejmiku będę walczyć jak zodiakalny Lew o każdą inwestycję.

 

7 kwietnia wybierzmy doświadczonych samorządowców.

Magdalena Werstak

Magdalena Werstak