Druga z czwórki pabianiczanek startujących w finale konkursu Małgorzata Krysiak została Miss Webmasterów - administratorów stron internetowych.

- Choć to był mój pierwszy występ w konkursie piękności, nie miałam tremy - opowiada Agnieszka startująca z numerem 20.

Pabianiczanka nie speszyła się nawet, gdy podczas pierwszego wyjścia na scenę ułamał się jej obcas.

- Nie było tego widać, bo miałam długie spodnie - opowiada wicemiss. - Obcas został na scenie, a ja chodziłam na palcach. Potem występowałam już w swoich szpilkach.

W tych szpilkach doszła do finału konkursu i zdobyła koronę II wicemiss. W nagrodę oprócz tytułu otrzymała suknię wieczorową, dżinsowy komplet sportowy, kostium kąpielowy, roczny karnet do klubu fitness i zaproszenie do kosmetyczki na zabiegi wartości 1.500 zł.

- Nagrody nie są dla mnie najważniejsze - mówi miss. - Byłam bardzo ciekawa jak to się odbywa i już wiem.

Agnieszka Wieteska weźmie teraz udział w półfinale konkursu ogólnopolskiego Miss Polonia 2006.


***
Agnieszka Wieteska - ma 20 lat i 177 cm wzrostu. Wymiary 91-68-96. Studiuje na II roku medycyny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Chce być chirurgiem. Trenowała taniec towarzyski - zaczynała w klubie Kameleon. Przez 4 lata prezentowała modę.

Małgorzata Krysiak - ma 23 lata i 165 cm wzrostu. Wymiary 87-62-92. Mieszka w Petrykozach. Studiuje pedagogikę w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu. Wygrała wybory Najpiękniejszej Pabianiczanki 2005 roku.