Zakończyła się przebudowa ulicy Myśliwskiej. Na całej długości od ulicy Warszawskiej do Ossowskiego, łącznie z wjazdami do przyległych ulic położono nową nawierzchnię. Wymieniono chodniki i krawężniki oraz wykonano wjazdy do posesji. Między ulicą Willową a Piotra Skargi uzupełniona została kanalizacja deszczowa. Niestety, ze względu na remont ulicy Warszawskiej ciągle obowiązuje tam nakaz skrętu w prawo.
Przebudowę ulicy Myśliwskiej rozpoczęto 26 maja. Jej wykonawcą było Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych z Bełchatowa. Całkowity koszt inwestycji: 1.095.150,62 zł, z czego 500.000 zł przekazała firma "Krokus" z Poznania. Pozostała część to pieniądze ze Starostwa Powiatowego (595,150.62 zł).

Na terenie Pabianic długość dróg powiatowych wynosi w sumie 23,469 km. Są to ulice: Wiejska – od ul. Łaskiej do ul. Wileńskiej, Wileńska, Orla, Grota-Roweckiego, Sikorskiego, 3 Maja, 20 Stycznia – od Warszawskiej do Granicznej, Lutomierska – od Zamkowej do Partyzanckiej, Wspólna – od Partyzanckiej do granic miasta, Piłsudskiego – od Zamkowej do granic miasta, Konstantynowska, Rypułtowicka – od Warszawskiej do granic powiatu, Rydzyńska – od 20 Stycznia do granic miasta, Graniczna – od granic Gminy Ksawerów do granic powiatu.