• Klubokawiarnia Na Jagody (Grabowa 8) przez całe wakacje serwuje weekendowe śniadania

  • Zjemy je w soboty i niedziele w godz. 8.00-20.00

  • W naszym konkursie możesz wygrać śniadanie dla całej twojej rodziny

- To zupełnie nowy pomysł – mówi Ania Woldanowska, przesympatyczna gospodyni klubokawiarni Na Jagody.

Podczas gdy coraz więcej lokali zamyka się w weekend, właścicielka postanowiła otworzyć drzwi kawiarni wraz z pierwszymi promieniami słońca. Kogo zaprasza? Każdego, kto chce posmakować śniadania w innej niż dotąd scenerii.

- Wszystkie pyszności wykonujemy na miejscu – chwali się.

Znana z przepysznych, domowych ciast i tortów właścicielka wraz z ekipą (Zuzią, Weroniką i Justyną) upichci dla gości jajecznicę, pokroi świeże pieczywo i poda do stołu samodzielnie wykonane pasty, gofry i grzanki. Co jeszcze?

- Dokładne menu to niespodzianka – zapowiada.

Na pewno znajdziemy w nim pyszności, które przekonają i starszych, i młodszych. W końcu Na Jagody to klubokawiarnia dla rodzin. Dzieci, prócz pysznego śniadania, będą mogły spędzić czas przy zgromadzonych tam zabawkach i poznać się nawzajem.

O której trzeba wstać, by zjeść pierwszy posiłek iście po królewsku? Ranne ptaszki mogą przyjść już o 8.00. Ci, którzy lubią pospać, mogą wpaść nawet przed 12.00.

- Później będziemy serwować kawę i słodkości – zapowiada właścicielka.

Jagodowych śniadań spróbujemy w soboty i niedziele przez całe wakacje.

Konkurs: wygraj śniadanie dla rodziny!

Wyniki konkursu

Rozstrzygnęliśmy już konkurs z Klubokawiarnią Na Jagody. Dziękujemy państwu  za liczny udział. Zwycięzca został o nagrodzie poinformowany mailowo.

Z okazji wielkiej inauguracji (sobota 7 lipca) mamy dla was konkurs! Do wygrania jest wejściówka dla całej rodziny (dzieci + rodzice) na królewskie śniadanie w klubokawiarni Na Jagody (ul. Grabowa 8).

Jak wygrać weekendową ucztę?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Co twoja rodzina najbardziej lubi jeść na śniadanie?

Wygra najbardziej kreatywna odpowiedź. Wysłać można zdjęcie, rysunek, wierszyk, kilka słów… Inwencję zostawiamy czytelnikom. Czekamy na wasze zgłoszenia na konkurs@zyciepabianic.pl

Konkurs trwa do piątku, 6 lipca do godz. 15.00.

Do zobaczenia na śniadaniu!