Pabianicki debel Krzysztof Ozimek, Paweł Mirowski zajął 2. miejsce w otwartych mistrzostwach Pabianic w grach podwójnych oldbojów. Pabianiczanie przegrali w finale z łódzką parą Marek Chmielewski, Jarosław Wolniak 6:1, 6:1.

W pojedynku o 3. miejsce Kazimierz Bednarski i Robert Miszczak pokonali Mirosława Grabdę i Piotra Rogalewicza 6:2, 6:1. W turnieju startowało 14 par. Tenisiści walczyli w sobotę i niedzielę na kortach MOSiR przy ul. Grota-Roweckiego.

***

Tenisistka PKT Magda Tokarczyk zajęła bardzo wysoką 2. pozycję w międzynarodowym turnieju Eta w Zabrzu. W finale przegrała z Agnieszką Radwańską z WKS Częstochowa 6:0, 6:1.

Wśród mężczyzn nasz Dymitrij Pawlak awansował do 2. rundy turnieju, w której uległ tenisiście z Ukrainy.