Starszy aspirant Cezary Misiak od początku swojej kariery, tj. od 2003 roku związany jest z Komendą Powiatową Policji w Pabianicach - na początku jako pracownik referatu patrolowo-interwencyjnego na stanowisku przewodnika psa służbowego, a od 3,5 roku na stanowisku dzielnicowego, któremu podległy jest teren dzielnicy nr 2 w Pabianicach. 

W czasie swojej służby dał się poznać jako osoba koleżeńska oraz oddana służbie. Poświęca się w pracy dla społeczeństwa w swoim rejonie służbowym, ale jest również osobą rozpoznawaną przez mieszkańców spoza rejonu, którzy często i chętnie korzystają z jego pomocy. Jako dzielnicowy jest organizatorem spotkań ze społecznością lokalną, w trakcie których poruszane są nurtujące ją problemy. W czasie wolnym zajmuję się sportem oraz swoją pasją - jazdą na motocyklu.

Zagłosować na starszego aspiranta w plebiscycie Dzielnicowy Roku możesz za pomocą Facebooka. Jest to bezpłatna forma, która dodaje do konta kandydata 3 punkty. Istnieje też forma głosowania SMS, jednak jest to płatne (2,46 zł). Więcej informacji na temat głosowania w LINKU