Pabianice znów biorą udział w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Poprzednie dwie edycje zakończyły się dla naszego miasta sukcesem. Jak będzie tym razem?

- Myślę, że fajnie by było, gdyby jak najwięcej ludzi się w to włączyło. Pokażmy, że potrafimy być razem w dobrych czynach – apeluje jeden z czytelników.

Jak na razie, Pabianice zajmują w rankingu 54. pozycję. To się musi zmienić! Bo Podwórko Talentów Nivea może wygrać tylko 20 lokalizacji z największą liczbą głosów. Nowe podwórko to trzy strefy talentów: aktywna, naukowa i artystyczna. Kształtować będą aktywność ruchową, wiedzę oraz kreatywność


Aby oddać głos w konkursie, należy wejść w LINK. Głosowanie odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Polega ono na obejrzeniu filmu wybranej lokalizacji (spośród filmów wybranych przez jury konkursowe) oraz kliknięciu opcji „GŁOSUJ”. W przypadku głosowania przez stronę internetową oddanie każdego głosu będzie dodatkowo wymagać weryfikacji głosu poprzez mechanizm captcha (wpisanie kodu).

Każda osoba może głosować tylko raz w ciągu danego dnia na jedną wybraną przez siebie lokalizację, w szczególności zabronione jest jednoczesne oddawanie głosu w jednym dniu poprzez stronę internetową oraz aplikację mobilną.