„Kochani, wspaniała informacja!

Życie Pabianic organizuje Plebiscyt, by wybrać Pabianiczan Stulecia! W gronie nominowanych przez redakcję znaleźli się też współtwórcy „Nocy i dni” i to aż w dwóch kategoriach mamy Naszych Wspaniałych Mistrzów. Film i teatr – Stanisław Loth – operator i reżyser filmowy; muzyka: Karol Nicze (…)”. 

Informację o naszym plebiscycie udostępnił na facebooku m.in. mąż aktorki, Jerzy Antczak.

Mogli o niej również przeczytać inni najwybitniejsi artyści polscy: Beata Tyszkiewicz, Sława Przybylska czy Pola Raksa.

Plebiscyt ma pomóc autorowi powstającej właśnie książki w wyborze najwybitniejszych pabianiczan stulecia. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

W związku z nominacją do wyróżnienia Stanisława Lotha, z redakcją skontaktowała się również Lilianna Lewandowska z ATAI (Amatorski Teatr Artystycznej Inspiracji). Napisała: „Chcę serdecznie Państwu podziękować za tak piękną ideę, a także za wspaniałe propozycje kandydatur nominowanych. 2 maja wczesnym rankiem odkryłam wchodząc do skrzynki mailowej, że w poczcie jest m.in. powiadomienie o artykule związanym z Panem Stanisławem Lothem. Bardzo się ucieszyłam, gdy przeczytałam artykuł i dowiedziałam się z jak piękną onicjatywą jest związany. Od razu zareagowałam chcąc się z Państwem skontaktować, ale także udostępniając informację”.

Przypominamy, że plebiscyt trwa do 15 maja.