Gigantyczne korki tworzą się na ulicy św. Jana (od Partyzanckiej do Zamkowej ) i na Okulickiego. To dlatego, że wjeżdżają tutaj kierowcy, którzy nie mogli przejechać w kierunku Łodzi ulicą Partyzancką. Tablica z objazdem jest ustawiona przed wjazdem na Zieloną Górkę i kieruje ruch samochodowy na Łódź przez centrum miasta (Zamkowa, Stary Rynek, Warszawska). Tablica jest mała, więc trudno ją zauważyć.

Roboty drogowe przeniosły się na następny odcinek ulicy Partyzanckiej. Dlatego od Konstantynowskiej do Piłsudsiego jeździmy już tylko w jednym kierunku (od Łodzi do Łasku). Ten odcinek ulicy będzie jednokierunkowy do 27 lipca.

Zakończyło się układanie nowego asfaltu na Partyzanckiej - od Widzewskiej do Sikorskiego. Ten odcinek już jest przejezdny w dwóch kierunkach.

Przejezdna jest cała ulica Konstanynowska - na razie nie widać, że był remontowany kolejny odcinek tej ulicy. Od poniedziałku miały się rozpocznąć roboty na odcinku od ul. Żwirki i Wigury do ul. Warszawskiej. Dziś tylo jeden robotnik smarował smołą łaty na jezdni. Zakończenie robót na tej ulicy przewidywane było na 20 września .

Do 8 lipca ma być zakończony remont skrzyżowania ulic Łaskiej i Torowej. Po zdjęciu warstw asfaltu okazało się, że należy wzmocnić też podbudowę na prawoskręcie z Łaskiej w Torową. Dlatego na odcinku 350 m trzeba było ułożyć nową podbudowę jezdni.