Choć zajmuje ją wiele profesji jednocześnie, Ania Kopeć zawsze znajdzie czas, by pomagać innym. Zasłynęła w Pabianicach akcją „Twój miś może zostać ratownikiem”. W dwa tygodnie zmobilizowała mieszkańców naszego miasta. Wspólnymi siłami, pod jej dowodzeniem, zebraliśmy 9.297 pluszaków dla ratowników.

Zobacz: Podsumowano akcję „Twój miś może zostać ratownikiem”. Wynik przerósł oczekiwania organizatorów!

- Misie służą teraz jako „pierwsza pomoc psychologiczna”, oferowana dzieciom przez mundurowych – wyjaśnia organizatorka akcji.

Przekazującym dary też zapewniła świetną zabawę – festyn na dużym rynku. Był dmuchaniec, zumba, ogromne bańki mydlane i masa frajdy.

Świetnie zorganizowaną zbiórkę maskotek wyróżnił Dziennik Łódzki i Express Ilustrowany. To w jego plebiscycie Anię nominowano do tytułu „Człowiek Roku 2018” w kategorii „działalność społeczna i charytatywna“.

Pomóżmy pabianiczance zyskać tytuł Człowieka Roku 2018. By zagłosować na Annę Kopeć, wyślij SMS o treści UDS.167 na numer 72355 do 7 lutego 2019.

Wirtualna asystentka - kto to taki?

Dynamizmu Ani nie brakuje. To jedyna w naszym mieście wirtualna asystentka. Działa pod szyldem „Wsparcie dla biznesu”. Jej zawód wymaga elastyczności i bycia kreatywnym. A praca?

- Wirtualna asystentka to wsparcie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. I nie trzeba jej zatrudniać! – wyjaśnia.

- W firmie często zatrudnienie pracownika administracyjnego lub asystentki może być sporym obciążeniem finansowym w stosunku do ilości pracy. Współpracując ze mną, po prostu zajmujesz się prowadzeniem swojej firmy. A ja przejmuję część twoich drugorzędnych obowiązków. Między innymi prowadzę twoją stronę na Facebooku i dbam o reklamę, umawiam spotkania, pilnuję terminarza, przygotowuję dokumenty dla księgowości.

 

- Prowadzę rekrutację pracowników. Przedsiębiorca może zlecić wirtualnej asystentce wszystko, z czego chętnie by zrezygnował, ale jest konieczne, by firma prosperowała. W zamian zyskuje dodatkowy czas na jej rozwój! Nie martwi się przy tym o wyposażenie nowego miejsca pracy, zwolnienia lekarskie, urlopy, ponieważ rozliczamy się np. na podstawie faktury VAT.

Ania jest mistrzem godzenia obowiązków. Prócz pracy wirtualnej asystentki, jest też managerem lokalu Grabowa Cafe&Bistro (ul. Grabowa 8), prowadzi na Facebooku dwie największe pabianickie grupy - Mamy znad Dobrzynki i grupę sprzedażową Wietrzenie Pabianickich Szaf.

Zobacz: Zabawa do czwartej rano w Pabianicach? Tak, w tym lokalu. Zobacz odnowione wnętrze

Angażuje się w zbiórki pieniędzy na leczenie małych, chorych nieuleczalnie pabianiczan. Prywatnie jest samotną, spełnioną mamą. I udowadnia na każdym kroku – niemożliwe nie istnieje!

Zagłosuj na Anię!

Pomóżmy pabianiczance zyskać tytuł Człowieka Roku 2018. By zagłosować na Annę Kopeć, wyślij SMS o treści UDS.167 na numer 72355 do 7 lutego 2019.