Na razie zgłosiło się 7 kandydatek. W sobotę przyszły cztery panny.

- W najbliższy czwartek będzie casting ostatniej szansy, od godziny 16.30 do 20.00 - mówi Jagoda Piątek-Włodarczyk, szefowa agencji Igo-Art, organizatora wyborów Miss Polonia Ziemi Łódzkiej.

Najładniejsza pabianiczanka dołączy do 22 dziewcząt, finalistek wyborów Miss Polonia Ziemi Łódzkiej - 21 kwietnia w Teatrze Muzycznym w Łodzi.


***
Oto kolejne kandydatki:

SYLWIA ADAMIAK - 21 lat, mieszka w Konstantynowie. Studiuje filologię angielską w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania. Lubi jeździć na rowerze, rolkach, pływa. Interesuje się literaturą angielską.

MARLENA ADAMIAK (siostra Sylwii) - 18 lat, mieszka w Konstantynowie. Uczy się w XXVI LO w Łodzi. Trenuje taniec towarzyski, lubi pływać.

IZABELLA WILCZEK - 21 lat. Jest pabianiczanką. Studiuje na Politechnice Łódzkiej. Zna angielski. Lubi jeździć na snowboardzie, pływa, interesuje się malarstwem.

KAMILA SOWIŃSKA - 18 lat. Uczy się w liceum o profilu społecznym w ZS nr 2. Interesuje ją pedagogika i psychologia, film i taniec. Chciałaby pracować z dziećmi. Trenowała koszykówkę.


***
Kandydatki muszą mieć ukończone 18 lat (nie więcej niż 24), polskie obywatelstwo. Muszą też być bezdzietnymi pannami i nie mieć widocznych tatuaży. Na casting trzeba zabrać dowód osobisty, zdjęcie portretowe oraz zdjęcie w kostiumie kąpielowym.