Organizatorzy zapraszają wszystkich powyżej 16. roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą przynieść zgodę rodzica.

Aby wziąć udział, należy wypełnić zgłoszenie na stronie http://rajsportactive.pl/zapisy, wnieść opłatę wpisową w wysokości min. 50zł na eSkarbonkę i przesłać potwierdzenie przelewu na adres bieg.pabianice.wosp@gmail.com.

W ramach tej opłaty uczestnicy dostaną pakiet startowy, a w nim: numer startowy, pomiar czasu, chip zwrotny do pomiaru czasu, medal okolicznościowy i wodę. Mieszkańcy naszego powiatu powinni odebrać pakiety 28 stycznia, w centrum handlowym Tkalnia, w godzinach 15.00-18.00. Pozostali w dniu biegu. Zapisy potrwają do 18 stycznia lub do osiagnięcia limitu uczestników - 200 miejsc. Pozostało ich 70 (stan z 9 stycznia).

- To nie koniec sportowych atrakcji przy 31. finale WOŚP. Dla pabianiczan szykujemy maraton zumby, turniej piłki nożnej, czy morsowanie. Więcej szczegółów przekażemy wkrótce - zapowiada Michał Pietrzak, szef pabianickiego sztabu WOŚP.

Podobnie jak w zeszłym roku, patronat nad wydarzeniem objął przewodniczący rady miejskiej Krzysztof Rąkowski.Wydarzenie na Facebooku: https://fb.me/e/2PfS5P0K4. Regulamin wydarzenia TUTAJ.

Przeczytaj też: WOŚP 2023. Gwiazdą pabianickiego finału będzie zespół Big Cyc