To pierwszy w Polsce przykład współpracy sieci handlowej oraz sportowej przy formacie store-in-store, który zapewnia dostęp do oferty Decathlon w mniejszych miastach.

– Nasza współpraca pozwoli klientom zaoszczędzić czas, gdyż w jednym miejscu znajdą zarówno produkty spożywcze, jak i ofertę sprzętów sportowych bardzo dobrej jakości. Póki co projekt ma charakter testowy, ale nie wykluczamy dalszego rozwoju tego konceptu – tłumaczy Paweł Krawczyk, lider ekspansji i rozwoju w Decathlon Polska. 

Decathlon Basic zajął 180 metrów kwadratowych na terenie hipermarketu. Klienci odwiedzający specjalną strefę znajdą w niej ponad 2 tysiące artykułów do uprawiania najpopularniejszych dyscyplin sportowych: fitnessu, sportów zimowych, turystyki, pływania, piłki nożnej oraz biegania. Jak poinformowała sieć, na wiosnę oferta zostanie poszerzona o wybór rowerów, rolek oraz hulajnóg.

Za zakupy zapłacimy w klasycznej lub samoobsługowej kasie hipermarketu Carrefour, a otrzymany paragon będzie uznawany we wszystkich sklepach Decathlon.

Godziny otwarcia sklepu: od poniedziałku do soboty: 7:00-22.00, niedziele handlowe 10:00-18:00.