Po Warszawie (2008 r.) i  Szczecinie (2009 r.) tym razem niesamowitą wystawę, efekt kilku lat artystycznej pracy, zaprezentuje galeria Atlas Sztuki z Łodzi 23 stycznia.

Zaraz po tym w niedzielę 25 stycznia w kawiarni Mok`a Cafe przy ul. Kościuszki 14 będziemy gościć tego niezwykłego artystę. Spotkanie będzie w języku angielskim.

Fotograf poprowadzi około 2-godzinną prezentację. Opowie o swoim projekcie, jego historii, założeniach, powodach jego realizacji.

Pokaże swoje ulubione zdjęcia i je omówi. Będzie możliwość podyskutowania o fotografii światowego formatu. Godzina rozpoczęcia: 15.00.

W kawiarni maksymalnie zmieści się 30 gości. Prosimy o potwierdzenie drogą elektroniczną swojego uczestnictwa na e-mail: moka@mokacafe.pl.

Jean-Marc Caracci to Sycylijczyk urodzony w Tunezji. Od dziecka mieszka w Montpellier, na południu Francji. W dzieciństwie asystował bratu w ciemni fotograficznej, w wojsku doskonalił umiejętności jako fotograf pułku. W 2006 roku ostatecznie zrezygnował z pracy w przemyśle motoryzacyjnym,  żeby zająć się działalnością artystyczną.