W Piątkowisku na prywatnym torze Zbigniewa Grabarza odbyły się zawody motocrossowe Cross Country. W ponad 30-stopniowym upale rywalizowali ze sobą zawodnicy z całej Polski. W klasie młodzików (do 65 cm) najlepszy był Michał Smagała, wyprzedzając Marcina Ziętarę i Karolinę Węgrzyn z Zakopanego. W klasie do 85 cm Mateusz Kujawa z Ksawerowa przyjechał na metę jako drugi tuż za Oskarem Barańskim. W rywalizacji quadów pierwsze miejsce zajął Daniel Wawro, drugi był Michał Marek, a trzeci Radosław Sawicz. Przemysław Grabarz uplasował się na piątej pozycji.

W ostatnim wyścigu na starcie stanęło 40 zawodników. Po 1,5 -godzinnym wyścigu w klasie licencjonowanej klasą dla siebie był aktualny mistrz Polski i wicemistrz Europy Marek Przybysz, który na mecie wyprzedził Krzysztofa Kuziemskiego i Adama Skoneczko. W klasie amator pierwsze miejsce zajął Filip Studziński, drugie Mariusz Kubata, a trzecie Jacek Błaszczykowski. Józef Stachoń -Tytoń, Andrzej Jakuszczonek i Andrzej Andrzejak okazali się najlepsi w kategorii weteran.