- Jako pierwsi w Pabianicach podpisaliśmy umowę z Yamahą na prowadzenie autoryzowanego punktu sprzedaży oraz serwisu ich produktów – mówi Andrzej Teodorczyk, właściciel salonu ze skuterami, motorami i quadami przy ul. Warszawskiej 47 (na rogu z ul. 3 Maja). - Prowadzimy też salon firmowy oraz serwis Kymco i Rieju.
Serwis znajduje się przy ul. Partyzanckiej 161 b. Tam również prowadzona jest sprzedaż.
Teodorczyk po raz kolejny angażuje się w pionierski projekt. Przed laty jako pierwszy wprowadził do Pabianic Fiata i stworzy firmę Auto DAP.
- Nie zdradziłem fiata. Wciąż się tym zajmuję, ale w Sieradzu – mówi pan Andrzej.
W salonie przy Warszawskiej cieszą oko piękne i nowoczesne skutery o pojemnościach od 50 do 500 ccm. Ci, którzy lubią motorowe przejażdżki, a nie mają prawa jazdy, mogą wybierać spośród modeli o pojemności do 50 ccm. Te o większej mocy mogą osiągać prędkość nawet do 160 km/h.
- To idealne maszyny do przemieszczania się po mieście w korkach ulicznych – mówi Danuta Teodorczyk.
Oferta quadów jest skierowana do tych, którzy mają prawo jazdy i lubią spędzać wolny czas na powietrzu. Wyprawa w teren na quadach nie musi kojarzyć się ze sportem niebezpiecznym czy wyczynowym. Wszystko zależy od wybranego terenu.
Sezon na jazdę na motorze czy skuterze trwa od wiosny do późnej jesieni. Na okres zimowy trzeba zabezpieczyć maszynę i umieścić w suchym garażu. Dla tych, którzy go nie mają, salon przy Warszawskiej oferuje garaże. Kupimy tutaj też wszystkie niezbędne akcesoria do tuningu, kaski i bagażniki.