W najbliższyczwartek(Boże Ciało) miejskie autobusy i tramwaj będą wozić pasażerów zgodnie z niedzielnym rozkładem jazdy.

Utrudnienia czekają pasażerów linii T do Rzgowa. Kursy oznaczone literą H będą skrócone do pl. 500-lecia w Rzgowie.

Na linii W będzie obowiązywał specjalny rozkład jazdy. Pierwszy autobus odjedzie o 9.20 z przystanku Rzgowska 3 i pojedzie dalej stałą trasą przez Wolę Zaradzyńską, Czyżeminek, Prawdę, Guzew i Gospodarz do Woli Zaradzyńskiej. Po procesji od Dużego Skrętu będą dwa kursy rozwozowe linii W (jeden do Woli Zaradzyńskiej OSP, drugi dalej przez Gospodarz, Czyżeminek, Prawdę i Guzew).

W noce z 25 na 26 maja (ze środy na czwartek) i z 26 na 27 maja (z czwartku na piątek) autobusy linii nocnej N4 kursują według rozkładu z dnia roboczego, czyli nie są wykonywane kursy do Pabianic.

Wpiątek po Bożym Ciele, 27 maja na liniach 7, 263 i D obowiązuje rozkład jazdy z dni powszednich wolnych od nauki. Autobusy linii 264 nie kursują.

Pozostałe autobusy będą kursowały według rozkładu z dni powszednich.

W sobotę, 28 maja w godz. 10.30-12.00 ulicami Pabianic przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Pochód wyruszy od kościoła Miłosierdzia Bożego i przejdzie ulicami 20 Stycznia, Grota-Roweckiego, Orlą, Wileńską i Toruńską do sanktuarium św. Maksymiliana Kolbego. W czasie przejścia marszu możliwe są utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 1, 2, 3, 4, 5, 6,

7, 260, 263 i 265.

Wnoce z 3 na 4 i z 4 na 5 czerwca, w związku z juwenaliami Politechniki Łódzkiej, nocna linia autobusowa N4 będzie obsługiwana autobusami przegubowymi. W czasie juwenaliów

studenci będą mogli korzystać za darmo z linii N4 - wystarczy okazać legitymację studencką.