*Po rozstaniu z seniorami Włókniarza trener Jerzy Rutkowski długo nie wytrzymał bez piłki. Zajął się szkoleniem juniorów. Pomoże też Wiesławowi Surlitowi, szkoleniowcowi zespołu V ligi.

*Juniorzy PTC mają nowego trenera, 46-letniego Dariusza Małolepszego. Zastąpił on Andrzeja Kopkę. Małolepszy w latach 70. był piłkarzem PTC, a w sezonie 1998/1999 - szkoleniowcem "fioletowych".

*Wybrany niedawno w skład zarządu Włókniarza piłkarz tego klubu Paweł Załoga zatęsknił do Pogoni Kolumna. Jego śladem ma pójść Michał Filipiak. We Włókniarzu nie chce grać Przemysław Baczyński, któremu marzy się Victoria Szadek.

*Z drogi do Victorii Szadek zawrócił natomiast obrońca Włókniarza, Bartosz Dziuba. - Zostaję we Włókniarzu po bardzo szczerej rozmowie z prezesem klubu Andrzejem Wasilewskim - powiedział. - Po miłej wymianie zdań trudno było o inną decyzję.

*Najwierniejsza Włókniarzowi jest główna księgowa klubu, Irena Drożdż. Prowadzi ona finanse klubu od 28 lat. W tym czasie było 9 prezesów.

*Czołowy snajper Włókniarza, Tomasz Łądka, nie przejdzie do Włókniarza Konstantynów. Na przeszkodzie stanęła praca zawodowa.