Biżuteria to zawsze dobry pomysł na prezent, szczególnie z okazji tak ważnego wydarzenia, jakim jest Komunia. Dlaczego biżuteria jest tak dobrym podarunkiem? Po pierwsze, to nie tylko piękna ozdoba, ale również pamiątka na całe życie. Po drugie, taki prezent zawsze wywołuje uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Po trzecie, biżuteria może mieć wartość sentymentalną oraz inwestycyjną, co czyni ją jeszcze bardziej wyjątkowym prezentem.

Koliber

Salon Koliber to rodzinna firma z długoletnimi tradycjami i doświadczeniem w branży jubilerskiej. W szerokiej ofercie salonu znajdziemy eleganckie wyroby, które wyróżnia precyzja i dbałość o szczegóły wykonania. Wieloletnia tradycja, nowoczesne technologie oraz fachowa wiedza jubilerów usatysfakcjonuje niejednego, nawet wybrednego klienta.

Przygotowaliśmy dla Klientów najpiękniejsze pamiątki Pierwszej Komunii Świętej. - mówi Justyna Mańko, specjalista ds. marketingu. - Biżuterię na prezent można u nas znaleźć w żółtym, białym i różowym złocie, a także w srebrze.

Jak co roku ogromną popularnością cieszy się okolicznościowy grawer, który wykonują gratis na biżuterii lub w pudełku. Zapisane na nim słowa zostają na zawsze. Klienci wychodzą z gotowym prezentem, ponieważ zadbają o jego piękną prezentację - okolicznościowe opakowanie Klienci otrzymują gratis.

Koliber

Oryginalnym pomysłem jest zakup diamentów inwestycyjnych, które są zabezpieczone w specjalnym opakowaniu wraz z certyfikatem.

Klienci często wybierają na prezent łańcuszek z medalikiem dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór w różnych wzorach i wielkościach – mówi pani Justyna- również polecamy kolczyki i bransoletki.

Koliber

Przeszkoleni sprzedawcy zawsze służą radą i pomogą przy tym niełatwym wyborze. A jest w czym wybierać.

Właśnie w Salonach Jubilerskich Koliber rozpoczęła się promocja.

- Do połowy maja trwa promocja na biżuterię komunijną - 15% na drugi tańszy produkt. - mówi kierownik salonu Aneta Reinhold-Ziętkiewicz.

Zapraszamy do Salonów Jubilerskich „Koliber” w Pabianicach przy ul. św. Jana 1, ul. Szewska 2 (parking przed salonem, wejście od ul. Warszawskiej) i Łódź, ul. Rzgowska 201M.

 

Więcej inspiracji oraz wzorów biżuterii znajdziecie na fanpage'u Firmy Jubilerskiej „Koliber” oraz jego witrynie internetowej: www.koliber-bizuteria.pl