Nowością jest taniec na rurze. W sobotę za tydzień (30 sierpnia) o godz. 16.00 po raz pierwszy będą zajęcia sport-dance szkoły tańca Lejdis Studio lejdisstudio.com/pabianice-o-nas

Zumba w sobotę zaczyna się o godz. 10.00. Prowadzą ją instruktorzy Monika Marciniak i Michał Chyliński ze Strefy Ruchu. Sponsorem zajęć jest Seweryna Rąkowska (PO).

O godz. 10.00 w sobotę jak ćwiczyć doradza na siłowni osobom starszym instruktor Andrzej Sysio. Godzinę później prowadzi zajęcia samoobrony dla pań i panów. W sobotę o 15.00 są zajęcia fitness z instruktorami Beauty Center. O godz. 16.00 będą po raz pierwszy zajęcia sport-dance szkoły tańca Lejdis Studio. Będzie to taniec na rurze.

W niedzielę o godz. 9.00 mamy tai chi. Zajęcia prowadzi Marcin Tomaszewski. Sponsorem tych zajęć jest Krzysztof Rąkowski (PO). Godzinę później mamy jogę z Alicją Jóźwiak.

- Zapoczątkowaliśmy zajęcia w lipcu i cieszy nas, że teraz dołączają kolejne osoby - mówił wiceprezydent Grzegorz Mackiewicz na konferencji prasowej w ratuszu. - Zapraszamy inne chętne kluby do poprowadzenia bezpłatnych zajęć.