8 drużyn gra w siatkówkę w kolejnej edycji ligi pabianickich zakładów pracy. Podzielono je na 2 grupy. W sobotę rywalizowała grupa A: Philips, MOSiR, BHI I i Pafana II. W finale MOSiR pokonał Philipsa, drużynę z najgłośniejszymi i najlepiej zorganizowanymi kibicami. Fani Philipsa przynieśli transparenty, trąbki i bębny. Robili solidny hałas. To jednak nie pomogło. Ich zespół przegrał w finale. Spotkanie było zacięte i wyrównane. Pierwszego seta wygrał Philips do 22. Na początku drugiego seta też prowadzili "żarówkarze". Końcówka należała jednak do "mosirowców", którzy wygrali do 22. W decydującym tie-breaku walczyli punkt za punkt. Jednak nad nerwami lepiej panował MOSiR. Zwycięzcy grali w składzie: Robert Przygocki, Andrzej Kaczmarek, Arkadiusz Mik, Marek Bartoszewski, Michał Wendler, Daniel Pawłowski, Damian Popielas i Zbigniew Grzanka.

Wcześniej MOSiR pokonał Pafanę II 2:0 (9, 8) i BHI I 2:0 (22, 19). Philips wygrał z BHI I 2:0 (20, 18) i Pafaną II 2:0 (10, 12). W meczu o 3. miejsce BHI I ograł 2:0 (13, 17) Pafanę II.

Grupa B: Aflofarm, Pafana I, ZEC i BHI II gra w sobotę w hali MOSiR (ul. Grota-Roweckiego 3) od godz. 10.30. Finały zaplanowano na niedzielę. O 12.00 w pierwszym półfinale MOSiR zmierzy się z drugą drużyną grupy B, a o 13.00 Philips zagra z pierwszym zespołem tej grupy. O 14.00 mecz o 5. miejsce, a o 15.00 o "brąz". Wielki finał - o godz. 16.00.