Objazdy będą zorganizowane ze względu na remont ulicy Wileńskiej. Jutro od 8.00 autobusy pojadą zmienioną trasą.

Linia "1": autobus wyjedzie z dworca i dojedzie do szpitala normalną trasą. Później ul. Jana Pawła II i Targową do ul. Orlej.

W przeciwnym kierunku bez zmian dojedzie do przystanku Orla/Targowa, następnie pojedzie ulicami: Orlą, Grabową, Jana Pawła II i dalej bez zmian do dworca PKP.

Linia "4": z 15. Pułku Piechoty „Wilków” autobusy pojadą bez zmian do ulicy Wiejskiej, dalej zawrócą trójkątem ulicznym przy szpitalu (Jana Pawła II, 15. Pułku Piechoty „Wilków” i Wiejską) i ulicą Wiejską dojadą do ulicy Moniuszki, skąd dalej pojadą stałą trasą.

Z Karolewa autobusy pojadą ulicą Wiejską prosto do ulicy Moniuszki i dalej pojadą stałą trasą do Waltera-Jankego.

Na czas prac (przewidywany termin zakończenia objazdów to sobota, 3 września) zawieszone zostaną przystanki: Śniadeckiego/Wileńska, Wileńska/Śniadeckiego, Wileńska/Cmentarna, Orla/Cicha (w kierunku centrum) i Orla/Konopnickiej, Wileńska/Toruńska, Śniadeckiego/Grunwaldzka (w kierunku dworca).

Autobusy linii "1" zatrzymają się natomiast na dodatkowych przystankach (wszystkie przystanki linii "3" i "5") na ul. Jana Pawła II, Grabowej i Targowej, a linii "4" i "6" na przystankach Wiejska/szpital, Moniuszki/Wiejska.