Jadąc Wiejską od Łaskiej, ominiemy wykopy, kierując się ulicami: Wileńską (Grunwaldzką), Śniadeckiego do Jana Pawła II lub ul. 15. Pułku Piechoty „Wilków".
Jadąc od strony Hermanowa, trzeba skręcić w lewo lub w prawo w ulicę Jana Pawła II i dojechać do Śniadeckiego lub 15. Pułku Piechoty "Wilków".

- Autobusy miejskie będą miały zmienione trasy - wyjaśnia Jarosław Habura, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji.
Prawdopodobnie na dwa tygodnie zmianie ulegną trasy autobusów linii 1, 3, 6, 8, 9, 10, T i T-w.
Linia 1 - autobusy pojadą do dworca PKP ulicami: Orlą, Wileńską do ul. Wiejskiej i dalej swoją trasą. Wracając pojadą: Wiejską do Wileńskiej i dalej swoją trasą. Dodatkowy przystanek w obie strony: Wileńska-Lecznicza.
Linia 3, 9 i 10 - autobusy pojadą ulicami: Jana Pawła II, Śniadeckiego, Wileńską do ul. Wiejskiej i dalej swoją trasą. Wracając pojadą: Wiejską, Wileńską, Śniadeckiego, Jana Pawła II i dalej swoją trasą. Przystanek dodatkowy w obie strony: Wileńska-Lecznicza.
Linia 6 - autobusy pojadą do Karolewa ulicami: Moniuszki, Śniadeckiego, Jana Pawła II, Wiejską i dalej swoją trasą. Wracając pojadą: Wiejską, Jana Pawła II, Śniadeckiego do Moniuszki i dalej swoją trasą. Dodatkowy przystanek w obie strony ul. Śniadeckiego.
Linia 8 - autobusy pojadą do krańcówki przy ul. 15 Pułku Wilków ulicami: Wileńską, Śniadeckiego, Jana Pawła II i dalej swoją trasą. Wracając pojedzie Wiejską do Wileńskiej i dalej swoją trasą.
Linia T i T-w - autobusy pojadą w kierunku Rzgowa ulicami: Jana Pawła II, Śniadeckiego, Wileńską do ul. Wiejskiej i dalej swoją trasą. Wracając pojadą: Wiejską, Wileńską, Śniadeckiego i Jana Pawła II. Przystanek dodatkowy w obie strony: Śniadeckiego.