Julita Kornelia Poleska - lat 20, studentka II roku Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jej hobby to jazda konna, którą uprawia od 8 lat. Jako nastolatka startowała w konkursie Miss Łasku.

Marlena Domagała - lat 19, studiuje zaocznie pedagogikę w Wyższej Szkole Informatyki w Łodzi. Chce pomagać dzieciom i osobom starszym. Jest stażystką w jednej ze szkół w Pabianicach.

Paulina Mąkowska - lat 20, studentka administracji na Uniwersytecie Łódzkim. - Chcę przeżyć przygodę, przełamać strach przed obiektywem oraz poznać nowych ludzi - mówi.

Ania Kowalska - lat 19, mieszka w Ksawerowie. Uczy się w XXVI LO w Łodzi w klasie maturalnej.- Zdecydowałam się wziąć udział w konkursie bo chcę zdobyć nowe doświadczenia, poznać ludzi i przeżyć przygodę - wyjaśnia.

Małgorzata Felcenloben - lat 17, uczennica II LO w Pabianicach.
- Namówiła mnie przyjaciółka, zobaczymy co los przyniesie - mówi.

Celina Jach - lat 18, uczy się w Technikum Ekonomicznym. Do udziału w konkursie namówili ją chłopak i koleżanka.

Anna Warmińska - lat 17 lat, uczy się w II LO w klasie o profilu humanistycznym. - Agencja IGO-ART dotarła do mnie za pośrednictwem portalu „nasza klasa”. Nie spodziewałam się, że wezmę udział w konkursie, ale skoro już jestem, to zaryzykuję - śmieje się.

Monika Kołodziejczyk - lat 22, studiuje na Politechnice Łódzkiej. Mieszka Konstantynowa Łódzkiego.

Aleksandra Bąk - lat 20, studentka wydziału ekonomii Uniwerystetu Łódzkiego.