Przedstawiamy listy kandydatów z naszego okręgu (sieradzki nr 11):

Zobacz też: Gdzie głosujesz

 

Kandydaci do Sejmu

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 BEJDA Paweł Jan (inżynier mechanik) Łowicz

2 ZIĘBA-GZIK Jolanta (pedagog) Zduńska Wola

3 NOWAK Adam Paweł (inspektor ochrony przeciwpożarowej) Marzęcice

4 NAWROCKA Elżbieta Renata (inżynier technologii żywności) Wieruszów

5 JAROTA Bogdan Ryszard (nauczyciel) Karnków

6 WOŹNIAK Tomasz (nauczyciel) Wągłczew

7 STASIAK Zbigniew Marek (ekonomista) Żytowice

8 PACHOLSKI Michał Tomasz (inżynier geodeta) Łęczyca

9 KRAWCZYK Marek Jan (rolnik) Kamostek

10 BEDNAREK Ewa (rolnik) Chodaki

11 JANKOWSKI Marek (rolnik) Kamilew

12 KARNISZEWSKI Andrzej (doradca rolniczy) Kaczkowizna

13 PLEWIŃSKI Paweł Krzysztof (inżynier budownictwa) Zagórzyce

14 TERKA Michał Waldemar (syndyk) Sieradz

15 KACZOROWSKA Maria (ekonomista) Brużyczka Mała

16 ŁABĘDZKI Marcin (rolnik) Biały Ług

17 BŁACH Alina (specjalista administracji publicznej) Bieniec

18 ŻÓRAW Andrzej (doradca zawodowy) Walichnowy

19 KRAWCZYK Ewa Anna (nauczyciel) Stemplew

20 ROMANOW-PRZYBYLAK Justyna Agnieszka (prawnik) Zgierz

21 MORGA Agnieszka (rolnik) Stara Brzeźnica

22 CZUPRYNIAK Danuta (rolnik) Brodnia Górna

23 GRZEGORY Adam (rolnik) Łaźniki

24 STĘPIEŃ Andrzej Paweł (rolnik) Przywóz

 

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 LICHOCKA Joanna Katarzyna (dziennikarz) Warszawa

2 POLAK Piotr Stanisław (parlamentarzysta) Grabinka

3 WOŹNIAK Tadeusz Jacek (historyk) Mieczysławów

4 MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna (parlamentarzysta) Posmykowizna

5 CIEBIADA Krzysztof (parlamentarzysta) Pabianice

6 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr (prawnik) Kutno

7 RYCHLIK Paweł Piotr (farmaceuta) Wieluń

8 MATUSZEWSKI Marek (parlamentarzysta) Zgierz

9 WIECZOREK Iwona Małgorzata (nauczyciel akademicki) Zgierz

10 GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert (inżynier rolnik) Wola Kałkowa

11 RZYMKOWSKA Ewa (prawnik) Kutno

12 NOWAK Krzysztof Jan (ekonomista) Piaski

13 KRZAK Michał Bazyli lekarz (dentysta) Lututów

14 KOŁOSZCZYK Olga Anna (dyrektor ds. administracyjnych) Maciszewice

15 PAPROTA Katarzyna (logopeda) Złoczew

16 GAŁKA Mariusz (rolnik) Sadowiec Niwa

17 WALCZAK Sławomir (leśniczy) Brodnia Górna

18 CHADRYŚ Iwona (nauczyciel) Dzietrzkowice

19 TWARDOWSKA Monika Malwina (urzędnik państwowy) Błonie

20 RATYŃSKA Elżbieta Beata (nauczyciel) Pabianice

21 WRZAŁA Sylwia Marianna (kierownik biura rachunkowego) Wierzchlas

22 KAŹMIERCZAK Wieńczysław Jerzy (lekarz) Poddębice

23 KALETA Paweł Tomasz (historyk) Chełmce

24 WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan (rolnik) Wicie

 

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1 MATYSIAK Paulina (kierownik działu finansowego) Kutno

2 OLEJNICZAK Cezary Roman (rolnik) Stary Waliszew

3 IDZIKOWSKI Wiktor (informatyk) Sieradz

4 KAŹMIERSKA-MAŁYSKA Iwona Monika (pedagog) Mieleszynek

5 WALUDA Henryk (kierownik działu) Grabowiec

6 SIKORA Anna Iwona (publicysta) Sieradz

7 PIETRZAK Michał Damian (pedagog) Chechło Pierwsze

8 LEWICKA Zdzisława Teresa (główny księgowy) Miedźno

9 LORENC Patryk (specjalista ds. jakości) Korczew

10 KARPIŃSKI Marcin (rolnik) Szczawin Duży

11 BŁASZCZYK Anna Maria (nauczycielka) Wieluń

12 WALCZAK Sebastian Bartosz (księgowy) Kutno

13 KOŚCIAN Monika (księgowa) Zduńska Wola

14 RAJ Przemysław (lekarz weterynarii) Sieradz

15 BUNDZYLAK-DĄBROWSKA Agnieszka Czesława (bankowiec) Zgierz

16 WOLSKA Anna Maria (technik rachunkowości) Kutno

17 ZIĘBA Piotr (administratywista) Lichawa

18 CIUBORSKI Piotr Krzysztof (inżynier geodeta) Kąty

19 JĘDRYSIAK-URBAŃSKA Olga (nauczyciel) Działoszyn

20 PŁÓCIENNIK Marek (pracownik administracji państwowej) Waszkowskie

21 SKOCZYLAS Adrian (politolog) Zgierz

22 BORKIEWICZ Kinga (student prawa) Zduńska Wola

23 GRABSKI Rafał (filolog polski) Sobień

24 GRYGLEWSKI Marek Józef (pracownik administracji) Pabianice

 

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1 WALCZAK Izabela Anna (wykładowca akademicki) Łódź

2 OWCZAREK Łukasz Mikołaj (rolnik) Sieradz

3 KANIEWSKI Andrzej (przedsiębiorca) Zduńska Wola

4 OŻADOWICZ Łukasz Artur (informatyk) Sworawa

5 DYONIZIAK Dariusz (technik rolnik) Wola Chruścińska

6 MATUSIAK Ewelina (specjalista ds. exportu) Łódź

7 KĘDZIAK Joanna (finansista) Dąbrowa

8 SOBCZAK Justyna (architekt) Aleksandrów Łódzki

9 NOWAK Wojciech Damian (student historii) Ogroble

10 GOGULSKA Malwina Anna (konsultant) Sieradz

11 WOLNIEWICZ Adam Jan (specjalista ds. produktu) Pabianice

12 SKOWRONEK Angelika (student ochrony środowiska) Krępa

13 KOCIŃSKI Konrad Piotr (student gospodarki przestrzennej) Łódź

14 GACKOWSKA Weronika (konsultant infolinii) Kutno

15 HEJNIAK Sebastian Patryk (ekonomista) Łódź

16 SZCZEŚNIAK Katarzyna Dorota (programista) Łódź

17 KARDAS Rafał Andrzej (mechanik) Łódź

18 WASIEWICZ Magdalena Ewa (nauczyciel) Łódź

19 ZAJĄC Mateusz Mariusz (student rachunkowości) Brzeziny

20 ROSIŃSKA Natalia Paulina (rejestratorka medyczna) Łódź

21 ZIEMBA Aleksandra Anna (pomoc przedszkolna) Łódź

22 GIEROWSKI Rafał (logistyk) Pełczyska

 

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1 TOMCZYK Cezary Józef (politolog) Sieradz

2 JOŃSKI Dariusz (ekonomista) Łódź

3 HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata (prawnik) Bełdów

4 RĄKOWSKI Krzysztof Gabor (specjalista ds. funduszy unijnych) Pabianice

5 OWCZAREK Andrzej (historyk) Ostrów-Osiedle

6 GIERULA Artur (nauczyciel) Kutno

7 PABICH Michał Marian (administratywista) Męcka Wola

8 LEWERA Jacek Witold (nauczyciel) Pajęczno

9 SEWERYN Piotr Jacek (kosztorysant budowlany) Łódź

10 LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta (prawnik) Łódź

11 WRÓBEL Katarzyna Renata (pracownik administracyjny) Łask

12 STRUMIAN Edyta Grażyna (nauczyciel) Głowno

13 WÓJCIK Zbigniew (pożarnik) Łowicz

14 KOWALCZYK Michał Marcin (technik informatyk) Huta Dłutowska

15 LIPIŃSKA Anna (artysta plastyk) Łódź

16 MATUSIAK Karolina Daria (ekonomista) Kutno

17 ZIELIŃSKA Beata Maria (nauczyciel) Wrząca

18 KĄCKI Tomasz Bernard (rolnik) Kurów

19 JESIONOWSKA Barbara Maria (zarządca nieruchomości) Poddębice

20 SIERADZKI Marcin Miłosz (architekt) Grotniki

21 WOLNA Katarzyna Kinga (psycholog) Zduńska Wola

22 OKOŃ-WYDER Nina Barbara (nauczyciel) Osiek

23 JACHIMEK Marek Grzegorz (emeryt wojskowy) Łask

24 GRABARCZYK Małgorzata Iwona (przedsiębiorca) Aleksandrów Łódzki

 

Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1 SKUPIŃSKI Przemysław Szczepan (przedsiębiorca) Zgierz

2 GOŹDZIEWICZ Wojciech Stanisław (lekarz dentysta) Łódź

3 TOBOLCZYK Przemysław Bogusław (technik mechanik) Kutno

4 PIETRZAK Jacek (specjalista ds. marketingu i handlu) Aleksandrów Łódzki

5 MATUSIAK Emilia (handlowiec) Jasionka

6 BACZYŃSKA-SOCHA Monika Magdalena (specjalista administracji publicznej) Zgierz

7 KLIMKIEWICZ Jakub Marcin (kierowca samochodu ciężarowego) Zgierz

8 GAWRON Jakub Mateusz (nauczyciel geografii) Zgierz

9 BARAŃSKA Lucyna Stanisława (operator maszyn i sprzętu torowego) Kutno

10 DOMINIAK Mariusz Janusz (elektromechanik) Pabianice

11 KLIMKIEWICZ Edyta Zofia (technik analityki medycznej) Zgierz

12 CHRUŚCIEL Agnieszka Anna (specjalista administracji publicznej) Zgierz

13 FURMAŃCZYK Natalia Ewa (specjalista ds. logistyki) Łódź

14 BORYS Jerzy (ekonomista) Zgierz

15 KOLĘDA Magdalena (pedagog) Zgierz

16 OWCZAREK Katarzyna (technik rachunkowości) Ruda Bugaj

17 MAJKOWSKI Marcin Tomasz (mechanik pojazdów samochodowych) Łódź

18 NEUMAN Michał Andrzej (technik mechatronik) Łódź

19 SYNCEREK Joanna Agnieszka (grafik komputerowy multimediów) Wiktorów

20 SABELA Mariusz Tomasz (specjalista zastosowań informatyki) Łódź

21 BARANIAK Monika (specjalista administracji publicznej) Zgierz

22 ROBACZYŃSKI Adrian Piotr (technik logistyk) Łódź

23 GOŹDZIK Marcin Witold (psycholog) Łódź

24 PLACEK-KUJAWSKA Beata Urszula (ekonomista) Dąbrówka Strumiany

 

Zobacz też: Jak głosować

 

Kandydaci do Senatu

1 FILIPOWICZ Jakub Jan (nauczyciel wychowania fizycznego) Zgierz – KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

2 HABURA Krzysztof Stefan (inżynier budownictwa) Pabianice – KWW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

3 ŁUCZAK Maciej Adam (geodeta) Pabianice - KW Prawo i Sprawiedliwość