Chcesz wynająć 360 m kw. w centrum miasta? Licytuj od złotówki na Allegro piętro w Dominie przy Zamkowej (obok kościoła NMP). Do wynajęcia jest 360 m kw. Mieści się tutaj salon samochodowy Hyundaia.
Te najdroższe to lokale w Galerii Echo przy Zamkowej. Tutaj taki lokal może kosztować nawet 6.000 zł. W Galerii Pabianickiej przy zbiegu Zamkowej i Bagatela trzeba zapłacić 40 zł (netto) za metr kw. na piętrze. Do tego musimy doliczyć ogrzewanie.
1.000 zł zapłacimy za 90 metrów kw. przy ul. Konstantynowskiej w nowym budynku biurowo-mieszkalnym.
W dawnym Pamoteksie, czyli w biurowcu A&A przy ulicy Grota-Roweckiego, też są wolne lokale na biura. Za 135 m kw. trzeba będzie płacić 2.000 zł.
Miejsce na biuro znajdzie się też przy ulicy Grobelnej. W budynku z czerwonej cegły za metr płaci się 16 zł (plus ogrzewanie), a w szarym wyremontowanym biurowcu na piętrze - 18 zł (plus ogrzewanie).
Przy Partyzanckiej można wynająć niski parter (200 m kw.) za 2.500 zł.
W Fabryce przy Zamkowej 4 za 100 m kw. chcą 10.000 zł miesięcznie. Ale jeszcze drożej jest przy zbiegu Zamkowej i św. Jana. Tutaj za 16.500 zł miesięcznie można wynająć pomieszczenie o pow. 125 m kw. Teraz jest tu bank.
Od marca będzie można wprowadzić się do Pasażu Marszałkowskiego przy ulicy Piłsudskiego 4 (za Starostwem).
- To będą nowocześnie wykończone wnętrza z nowymi antywłamaniowymi oknami, nowymi tynkami i sufitami w karton-gipsie. Nie kładziemy jeszcze podłóg, czekamy, jakie będą oczekiwania najemców. To samo dotyczy oświetlenia – mówi właścicielka pasażu. - Nie ustalamy ceny. Czekamy na propozycje.
Najemcy będą mogli parkować na podwórku obiektu. Czekają na nich cztery pomieszczenia po 100 m kw. i dwa po 200 m kw.