11-letnia aktorka ma już za sobą występy nie tylko w "Tylko mnie kochaj", ale i w "Magdzie M." oraz "Rodzinie zastępczej". Dołączyła też do ekipy "M jak miłość", aby namieszać w życiu Małgosi (Joanna Koroniewska). Nie zabrakło jej też w "Determinatorze" - najnowszej produkcji TVP. Grała też w serialu "Naznaczony".

A w sobotę pojawiła się w Pabianicach, by w sklepie z odzieżą dla dzieci rozdawać autografy. Julka została w tym roku twarzą marki Dominka. Jako ambasador marki i znana aktorka, autografy na fotosach rozdawała w sklepie firmowym KinderZone przy ul. Zamkowej 28.

- Było bardzo dużo dzieci - mówi właścicielka firmy. - Wszystkie wyszły zachwycone.

Mała Julka jest przeurocza. Cały czas "gada jak najęta". Można było poczuć się, jak podczas kręcenia filmu, bo Julka zachowuje się i mówi tak samo, jak postacie grane przez nią w filmach. Cały czas zachwalała przecudną, najnowszą kolekcję Dominki. Jest to ekskluzywna odzież dla dzieci w rozmiarach 62-164, która jest modna i wygodna. Producent Dominki, KinderZone.eu i DMNK pochodzi z Ksawerowa. Jeden z ich firmowych sklepów jest w Pabianicach przy Zamkowej.

Po 14.00 Julka pojechała na obiad do Manufaktury.