Nasi V-ligowcy rozpoczęli sparingi.

Rywal PTC - Włókniarz Konstantynów, zjawił się w Pabianicach z zaledwie 9 graczami. Luki w składzie wypełnili nasi piłkarze: Jakub Masiuk i Damian Sulima. Pabianiczanie byli lepsi i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Bramki dla PTC zdobyli: Rafał Sulima 3, Przemysław Lipiński, Łukasz Pintera i Adam Skiba.

PTC: Adamek-Lipiński, K. Kaczmarek, Skiba, Walczak-Janicz, Pintera, Lindner, Sulima-Banasiak, A. Kaczmarek.

W sobotę, 7 lutego PTC gra w Bełchatowie z GKS II.


***
Włókniarz spotkał się w Łodzi z SMS-em, z którym w poprzednim sprawdzianie przegrał 1:3. Tym razem górą byli pabianiczanie i bez trudu wygrali 6:3. Podopieczni trenera Jerzego Rutkowskiego przeważali we wszystkich liniach. Na szczególne uznanie zasłużyli nowi w naszej jedenastce: "profesor" w defensywie Mariusz Pietrzak z Pogoni Zduńska Wola, Jacek Bernat z Sokoła Aleksandrów i bramkarz Marcin Śniady z MKS Tuszyn. Bardzo dobrze włączył się do tego towarzystwa Maciej Chmielewski, który dobrą formę zasygnalizował już w rundzie jesiennej.

Bramki dla "zielonych" zdobyli: Maciej Chmielewski, Jacek Bernat, Mariusz Pietrzak, Jerzy Kaczorowski i Robert Kacprzyk.

Włókniarz: Stuleblak (Śniady), Pietrzak, Rutkowski, Dziuba, Grącki, M. Kacprzyk, R. Kacprzyk, Kaczorowski, Chmielewski, Macierzyński, Warwas, Bernat, Kosuń.

W sobotę, 7 lutego o godz. 12.00 Włókniarz spotka się na własnym boisku z Sokołem Aleksandrów (kandydat do III ligi).


***
GKS Ksawerów pokonał Jutrzenkę Bychlew. Był to rewanż za niedawną porażkę 2:5. Bramkę zdobył Robert Sobański.