Z okazji Dnia Kobiet Pracownia Florystyczna Bożeny Lasockiej przy ul. Podgórnej 8 zaprasza dziewczynki w wieku 7 - 12 lat na warsztaty, podczas których będą tworzone kompozycje na stół z kwiatów ciętych, podkładki pod talerze i serwetniki.

- Poprzez warsztaty chcemy zarazić swoją kreatywnością młodych ludzi, wprowadzić w pasję tworzenia - mówi Bożena Lasocka. - Liczymy, że uda nam się zarazić dzieci miłością do kwiatów.

Na warsztatach zapewnione są wszystkie niezbędne materiały potrzebne do wykonania kompozycji i dekoracji. Dzieci pracują na kwiatach ciętych, doniczkowych i sztucznych.

Podczas 2-godzinnych zajęć dzieci mają przerwę na coś słodkiego i herbatkę. Grupy liczą maksymalnie 10 osób, a wszystkie dzieła stworzone na warsztatach są zabierane przez dzieci do domów. Za zajęcia zapłacimy 25 zł.

Dla naszych Czytelników pracownia florystyczna ufundowała 8 zaproszeń dla dziewczynek na zajęcia 7 marca w godz. 16.00 - 18.00. Kto chce wziąć w nich udział, niech zadzwoni do redakcji w środę o godz. 12.00. Zaproszenia trafią do tych, którzy jako pierwsi dodzwonią się do redakcji w środę 6 marca o godz. 12.00 pod numer 42 227 04 00.