Zakończyła się gimnazjada dziewcząt i chłopców w siatkówce. W rozgrywkach brali udział uczniowie gimnazjów z całego powiatu pabianickiego.
Najlepszym męskim zespołem okazali się reprezentanci Gimnazjum nr 2 w Pabianicach. W finałowej potyczce pokonali Gimnazjum w Konstantynowie Łódzkim 2:0. Trzecie miejsce zajął zespół Gimnazjum nr 1, który w „małym finale” gładko 2:0 pokonał Gimnazjum w Dobroniu.
Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Bartek Banat, Jakub Tyma, Kuba Królik, Kuba Janas, Bartek Kopczyński, Adrian Olszewski, Kuba Jurewicz. Chłopcy zagrali pod opieką Wojciecha Wójtowicza. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Adriana Olszewskiego z Gimnazjum nr 2 w Pabianicach.
Do zawodów rejonowych awansował zespół z Gimnazjum nr 2 w Pabianicach.

W mistrzostwach powiatu pabianickiego wśród dziewcząt najlepszym okazał się zespół Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim. Rywalem dziewcząt w finale było Gimnazjum nr 1 w Pabianicach. Zawodniczki z Konstantynowa udowodniły wyższość, pokonując pabianickie gimnazjum 2:0. W walce o trzecie miejsce Gimnazjum nr 3 uległo Gimnazjum z Piątkowiska 2:0. Zwycięskie siatkarki z Konstantynowa zagrały w następującym składzie: Ewelina Śmiechura, Ewelina Anyszkiewicz, Ewelina Dziemidowicz, Kasia Lisowska, Kasia Olczyk, Kasia Modrzejewska, Kasia Nowicka, Marta Zdanowicz, Milena Jarzębska, Justyna Krygier, Paulina Paczkowska, Marta Ligas. Opiekunem drużyny był Sławomir Kołcz. Konstantynowianki będą reprezentowały powiat pabianicki w kolejnej, rejonowej fazie rozgrywek.

W zawodach wzięło udział 75 młodych siatkarzy i 85 siatkarek.