Miesiąc wrzesień głównie kojarzy nam się z początkiem roku szkolnego, ale to idealny moment na podjęcie decyzji o zapisaniu się na kurs językowy. Boston House prowadzony przez Alicję Ratajczyk istnieje w Pabianicach już od 14 lat i właśnie rozpoczął zapisy na kolejny rok nauki. Uczą dzieci, młodzież, a także dorosłych. Zapisując się do nich możesz liczyć na małe, kameralne grupy bądź zajęcia indywidualne. Olbrzymi nacisk kładą na konwersacje czyli to co najważniejsze w życiu codziennym, jak i w pracy.

Na najbliższy rok szkolny w swojej ofercie proponują naukę w językach: angielski, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, francuskim i niemieckim.

Już teraz można zapisać się na kurs przygotowujący do majowej matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym

Jeżeli potrzebujesz podszkolić konwersacje po angielsku lub poszukujesz wsparcia w „business english” to Boston House jest idealnym miejscem.

Z ofertą możesz zapoznać się na stronie https://www.bostonhouse.pl/ lub odwiedzając profil na Fb.

Boston House

Przyjdź do siedziby szkoły wypełnij test i sprawdź swój aktualny poziom znajomości języka obcego. Na jego podstawie otrzymasz informację na jakim jesteś poziomie i do jakiej grupy zaawansowania powinieneś się zapisać.

Szkoła poza szeroką ofertą kursów zachęca atrakcyjnymi cenami. Olbrzymi plus dla szkoły to fakt, że siedziba mieści się w centrum miasta tuż przy CH Tkalnia.

 

Przyjdź i przekonaj się sam!

 

Szkoła językowa Boston House

ul. Grobelna 7, I piętro, lokal 101 i 103.

Tel. 660 160 294.

Biuro szkoły czynne od 10 do 18.